HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

SUNU AKADEMİ DANS VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

2019 yılında Bodrum’da kurulmuş olan SUNU AKADEMİ DANS VE SPOR KULÜBÜ olarak geleceğin sporcularını ahlaklı, disiplinli, saygılı ve başarılı birer birey olarak yetiştirmeyi kendine ilke edinmiş, Türk sporunu ülkemizde geliştirme ve tanıtma özelliğini misyon olarak kabul etmiş bir kulüp olma özellği taşımaktadır.

Ritmik Cimnastik  branşında Türkiye Cimnastik Federasyonu’na kayıtlı Ukraynalı antrenörümüz ve kendi alanında tecrübeli diğer branş  antrenör kadromuzla cimnastiği seven çocuklarımıza eğlenceli, kaliteli salonlardaki konfor ve emniyeti sağlamakla birlikte verilen eğitimi her daim aynı yüksek standartlarda tutmayı kendimize güç olarak görmekteyiz.

Bu sayede çocuklarını bize emanet eden velilerimizin tercih sebebi  olmaktadır. Cimnastik sporu sayesinde çocuklarında gördükleri hissiyat ve yeteneklerinin dışında düzgün duruş,müzik kulağı,ritim duyumu ve denge çalışması vücudun hem ruhsal hem fiziksel  olarak güçlenmesi sebebiyle çocuklara sunulan eğitim mükemmeliyetçi bakış açımızla örtüşmektedir.

Aynı zamanda sporun ve sanatın hayatın her alanında olması gerektiğine inanan kulubümüz modern dans,bale,reformer,pilates,zumba,streching,latin dansları gibi imkanları ve  güleryüzlü çalışanlarımız ile her bireyi aile üyesi olarak gördüğümüz salonlarımızda hizmet sunmaktayız.

Tecrübe Yılı

Madalya

Kupa

Sporcu

SERTİFİKALAR

INSTAGRAM